Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Altatásos fogkezelés?

Altatásos fogkezelés?

Figyelt kérdés

Aki volt már ilyenen,megosztaná velem a tapasztalatait?


Szeretném egy alkalommal elvégeztetni a beavatkozásokat,de tartok az altatástól. Köszönöm!


2016. okt. 26. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt tudod, hogy 100.000 Ft-nál kezdődik az altatásos fogkezelés?
2016. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell tartani tőle, igazából nem altatás, hanem bódítás, nem olyan mint a nagy műtéteknél.
2016. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az árakkal tisztában vagyok.Egy félelmem van,ne nevessetek ki érte: nem lehet közben mondjuk khmm.. bepisilni?
2016. okt. 26. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne igyál előtte sokat és akkor tuti nem fogsz. Mai orvosok meg már elég jól felkészültek, tudják, hogy mennyi alváshoz mennyi altatóra van szülséged. Ha mondjuk 1 órás műtéted lesz, nem hiszem, hogy 1,5-2 óránál többet fogsz aludni, ennyi idő után inger se fog jönni.


Nem kéred inkább érzéstelenítéssel?

2016. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem tömtek és húztak eddig, de azt meg se éreztem egyiket sem. Miért akarod altatásban? Felesleges pénzkidobás.
2016. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj éber szedálást, akkor magadnál maradsz.
2016. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!