Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szeretnék fogszabályzót, de...

Szeretnék fogszabályzót, de túl nagyok a rések a fogaim között illetve a fogaim is picik, ez lehet probléma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Míg másoknál ki kell húzni a fogakat, hogy legyen hely a fogszabályzáshoz, nekem pont az ellenkezője a problémám. Olyan baromi nagy rések vannak a fogaim között, hogy még a bölcsességfogak kinövése sem tudta közelebb nyomni őket egymáshoz. Ezen felül hiányzik is alul 2 fogam (jobb és baloldali nagyörlők).

Attól félek, hogy bár tudom szépen össze lehet húzni fogszabályzóval, de hogy a fogaim feltöltsék a réseket, az összeset előrébb kell húzni, így kvázi hátul már nem is maradna fogam, tehát ha szélesen mosolygok, ez oldalt látszódni fog.

Esetleg az megoldható, hogy a bölcsességfogat is odaszabályozzák a többihez? :D


2016. okt. 26. 17:45
 1/1 anonim válasza:
Nem baj az! Nekem is van fogszabim pont azért mert nagyok a rések. :)
2016. okt. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!