Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van köztetek olyan aki gyerekk...

Van köztetek olyan aki gyerekként nem engedte meg hogy fogszabályozóval rondítsák el a mosolyát? Akadt valamilyen problémátok belőle később? 28f

Figyelt kérdés
nekem akartak fogszabályozót, de egyszerűen nem engedtem a behelyezést. egyszerűen el sem mentem az orvoshoz, volt belőle sipákolás, de anyám hamar lenyelte, legalább nem kellett sokat fizetni. soha semmi bajom nem volt még hogy nem volt fogszabályozóm, a mosolyom egészséges, igaz nem nyílegyenes, de nem is fedik a fogaim egymást. felül enyhén dőlnek befelé egy PICIT, de ezen kívül EGY lyukas fogam volt, az is a leghátsó, amit a gyomorsavam mart szét, köszönhetően az erős refluxomnak. azonban a több mind egészséges és eredeti! 28f
2016. nov. 2. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva hátulharapásom volt (a felső fogaim kiálltak) és azt rendbe tette a fogszabályzó, muszáj volt. Így meg szinte átlag feletti arcom van :D
2016. nov. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
arcod biztos nincs, csak max mosolyod :) én azokról az esetekről beszélek, amikor valóban semmi értelme a szerkezetnek, de valamire rá akarják fogni, és rásózni a szülőkre, és fájdalmat okozni a gyereknek...
2016. nov. 2. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:

ha valakinek nincs egy belülről jövő vágya, hogy valaha szép, normális foga legyen akkor tényleg nincs értelme


én rettegtem tőle, de fontos volt, így felrakattam, és most azóta is egész szép


fogszabályzó miért rontaná el a mosolyt? max addig rontja el amíg rajta van, de az max pár év

2016. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyan gázos volt a mosolyom, hogy azon csak segített a fogszabályzó. Tehát fogszabályzóval is jobban néztem ki, mint anélkül..

Plusz nekem komoly gondjaim voltak, olyan rosszul állt a két fogsor, hogy az éjszakai fogcsikorgatás miatt állandóan fájt a fejem.

2016. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kb. 10-11 éves lehettem, amikor javasolták. Aztán ért egy baleset, ahol elvesztettem az egyik első fogam. A fogpótláshoz (implantátum) viszont nem megfelelő a harapásom, ezért most 20 évesen kénytelen vagyok fogszabályozót viselni. A költségek elég borsosak, 11 évesen támogatott lett volna a művelet, így pedig közel 400 ezres az egész, mellé pedig a közel 200 ezres implantáció. Jobb lett volna annak idején...
2016. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, az arcom retardált volt előtte, most meg átlag felettien szép vagyok csak eddig nem akartam így írni hogy szép mert fiú vagyok :D
2016. nov. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!