Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett egy csontfogam az...

CsakEgyBence kérdése:

Kiesett egy csontfogam az nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2-3 hete letört az alsó fogsorom bal leghátsó fogából egy darab kb. az 1/4-e de nem is fájt utána a fogam és úgy voltam vele, hogy nem megyek el fogorvoshoz.. 1 hete csak azt veszem észre, hogy 5-6 napja kiesett még egy ugyanakkora darab belőle majd ma is.. Ez mi a fene? 16/f Hála az égnek nem észrevehető nagyon hátul van de akkor is aggasztó.. Tudom elbasztam, hogy nem mentem fogorvoshoz de nem fájt..

2016. nov. 10. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosan szuvas volt a fog és letöredezik, ha idejében elmentél volna fogászatra, meg lehetett volna menteni, most már valószínű húzás lesz, hiszen a gyökere még bent van. Menj el mielőbb fogorvoshoz, ameddig nem fáj.
2016. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!