Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? 20 éves vagyok,...

Mit csináljak? 20 éves vagyok, és nem merek mosolyogni a fogaim miatt mert nem tartom szépnek. Ez már több éve így megy és már felöröl nem merek ismerkedni sem emiatt

Figyelt kérdés
A fogzománc eléggé elkopott,már elkezdett egy fogamon ilyen fehér pötty kialakulni a közepe pedig barna(szuvas)nem is fehérek égy egyformák sem,persze mások azt mondják hogy nincs vele semmi baj,de már ezerszer próbáltam elfogadni de nem megy,alul felül is csúnya,azon gondolkodom hogy lecsiszoltatom az egészet és koronákat rakatok rá.Màsok sokkal csúnyább fogakkal mernek mosolyogni én meg nem ,és ez már teljesen kihat az életemre több éve,és emiatt magamra eröltetek egy álarcot aki komoly és sosem mosolyog,de én nem ilyen vagyok.mit csinálhatnék?

2016. nov. 10. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

Ha van pénzed akkor foghéj... ez nem kérdés.

Az összes nagy színésznek (majdnem), énekesnek ilyen van...

nem olcsó de egy életre le lesz a gondod a mosolyoddal :D

én is ilyen cipőben járok mint Te :D sajna anyai ágon nem szép fogakat örököltem, ez van :)

Aki ez alapján ítél meg egy embert azzal én nem is akarnék ismerkedni.


28/F

2016. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!