Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandó égető érzés a nyelveme...

Állandó égető érzés a nyelvemen, ahol piros pöttyök is vannak, mi ez? Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Már 2 napja fáj a nyelvem hegye. Neten olyat találtam csak, hogy evés közbe éget, de nekem állandóan. Kelek fel reggel és már fáj. Piros kis pöttyök vannak a nyelvem hegyétől olyan 2cm-ig. Hátrébb nem fáj, csak ahol a pöttyök vannak. Allergia esetleg? B vitaminhiány? Mi ez? Nagyon kellemetlen...

2016. nov. 19. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet vitaminhiány is, de más betegség jele is, esetleg valamilyen vírusos dolog, mutasd meg hétfőn a háziorvosodnak, addig öblögess Phlogosol oldattal.
2016. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vitaminhiánynál csak annyit írnak a neten, hogy piros pötty fájdalom nélkül... Nekem fájnak ezek a hólyagok vagy pöttyök vagy mik ezek és kis pirosak. Sajnos orvoshoz egy jó darabig nem tudok menni, mert külföldön vagyok. Valakinek volt már ilyen? Gyomorrontás jele nem lehet?
2016. nov. 19. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj is, akkor valamilyen fertőzés, arra jó a Phlogosolos öblögetés.
2016. nov. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már semmi bajom hála Istennek :) A méz sokat segített a gyógyulásban nekem... A mézes tea :) Olyan 3-4 nap alatt átment rajtam.
2016. nov. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!