Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap megyek foghúzásra az...

Holnap megyek foghúzásra az Újpesti Sztkba Dr. Bódi Tiborhoz. Mire számíthatok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve voltam egy férfinél, de sajnos nem emlékszem a nevére. Magas, őszahjú, tán 60 felé járó, normál testalaktú volt és ő simán kihúzta a fogam, aminek koronája sem volt. Ügyes volt nagyon. Kapsz egy pár injekciót és utána már nem lesz vészes.
2016. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnyugtattál ezzel köszönöm! :)

Sajnos eléggé ideges vagyok,de eddig csak jókat hallottam erről az emberről,de úgy gondoltam felteszem itt is a kérdést,hátha van több tapasztalat.

2016. nov. 23. 18:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fájt az injekció?
2016. nov. 23. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Az injekció természetesen kellemetlen, de az a kis kellemetlenség megéri.

Én is nagyon bevoltam parázva, de utólag már tudom, hogy nem kellett volna. Azt nem mondom, hogy semmit nem fogsz érezni. Fájni nem fog, de azért azt tompán érzed majd, hogy a fogaddal küzdenek.

2016. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!