Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a Pheidias...

Mi a véleményetek a Pheidias esztétikai fogászatról? Implantátumot szeretnék, de nem tudom melyik orvost válasszam, esetleg tudtok ajanlani valamit?

Figyelt kérdés
Eljutottam oda, hogy sajna implantatumot kell beültetni nekem. Beszéltem a Pheidias fogászattal es nagyon szimpatikusak voltak, de ahogy olvastam évekkel ezelőtt eleg rossz hírük volt.. Valaki esetleg tudna nekem véleményt mondani? Esetleg ajanlani másik rendelőt is? Az ár annyi nem szempont, mert ha egészségről van szo nem fogok spórolni, viszont szeretnem ha a pénzemért a legjobb es legszakszerubb ellátást kapnám.

2016. nov. 24. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Őrs Klinika.

Dr. Nagy Péter

2016. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd? Googlen en is ra tudok keresni a nevekre... en véleményekre lennék kivancsi
2016. dec. 5. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Fogorvosi asszisztensként minden szájsebészeti beteget hozzájuk küldtünk. Mindenki meg volt elégedve velük.
2016. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!