Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok mondani tapasztalatok...

Tudnátok mondani tapasztalatokat a SOTE (Szentkirályi út 47. ) fogászatról?

Figyelt kérdés

Ott is rendesen elvégeznek pl egy gyökértömést? Sajnos nem igazán van pénzem magánrendelésre menni,így a sotén gondolkozom.

Illetve ha oda mennék,akkor kell időpontot kérni,vagy csak reggel megjelenek és érkezési sorrendben van a rendelés?



2016. dec. 1. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A kulturáltabb TB alapon igényben vehető fogászat. Még maszek fogorvos is oda küldött pár éve szájsebészetre, 10-15 éve meg pár asalgán tömésemet cserélték ki esztétikaira, amik most is szuperek. Faterom anno egy olyan katonai alakulatnál volt parancsnokhelyettes, aminek nem volt saját fogászata, ide küldték az összes sorkatonájukat, és azokat is szépen kezelték (megnézette utána saját általános orvosával, hogy sorkatonáik milyen kezelést kaptak).
2016. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És mennyibe kerül az esztétikai tömés? Semmelweises vagyok és én is a klinikán gondolkoztam, de allergiás vagyok az amalgánra, így evidens az esztétikai, de nem tudom mennyibe kerülne, vagy kell-e valamilyen kezelési díjat fizetni?
2016. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes az esztétikai tömés a TB-s fogászatokon, így a Szentkirály utcában is. (Persze érvényes TB kell.)


Lásd itt:

[link]

2016. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Esetleg több szolgáltatást is igénybe tudnék venni? foghúzás + tömés? 2 panaszom is van sajnos
2016. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!