Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jobb alsó bölcsességfog húzás...

Gehenna kérdése:

Jobb alsó bölcsességfog húzás fáj? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olvastam már sok kérdést, de konkrétan erre még nem találtam választ. Van egy jobb alsó b.fogam, a tetejéből egy kevés le van törve, ma megyek orvoshoz vele, szerintem ki fogja húzni. Mennyivel lesz ez jobb, mintha vésni kéne? Gondolom kapok érzéstelenítőt, de vajon ez egy rutin dolog az orvosnak? Sajnos olyan ember vagyok, aki nem szereti ha az aurájában matatnak.. Kinek milyen tapasztalata volt? Teljesen ki van nőve a fogam, az állkapcsom párszor bedagadt már miatta, sima foghúzásra számítsak?

2016. dec. 5. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb lesz ez szajsebeszeti dolog mint foghuzas. A muvelet nem faj mert adnak erzestelenitot, de utana par napig/egy hetig fajhat
2016. dec. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kihúzták. Mint egy átlagos foghúzás annyi volt. Semmivel sem másabb. Érzéstelenítette, kihúzta, és kész. Nem fájt utána.
2016. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) Meddig szenvedtetek vele? Mármint még húzás előtt?
2016. dec. 5. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hétig.
2016. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Továbbá igaz az is, hogy az alsó fogat nehezebb húzni, mivel nem fér be a fogó? Bár gondolom ehhez spéci dolgok használatosak. Bocsánat, csak első bölcsességfog húzásom és rendesen ráparáztam ígyis :(
2016. dec. 5. 10:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este túl lettem rajta :) Sajnos az első 2 érzéstelenítő nem hatott semmit, így kaptam még 2-t, 2 perc alatt kikapta, utána egyáltalán nem fájt a helye. Az egyik tűszúrás helye fáj csak. Ennyi volt :)
2016. dec. 6. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon ráparáztam, holnap reggel 8-ra megyek. Nekem a a bal alsó bölcsességfogam fáj, félek a fejleményektől.

Ha ideges vagyok, én mindig eszek - ez a következő problémám. Biztosan nem szabad semmit enni, mivel "nyugtatgatom" magamat ?!

2017. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!