Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek így van ahogy...

Subb3rY1337 kérdése:

Szerintetek így van ahogy elmondják a fogorvosok?

Figyelt kérdés

Nekem a körzeti ,a sulis orvos azt mondja,hogy nekem már úgysem lehet rendesen megcsinálni a fogamat mert 13éves vagyok!

most volt gyökérkezelésem,és most bent van az ideinglenes tömés.

Azt mondta,hogy 16éves korig lehet megcsináltatni a fogakat,mert becsontosodik.

Meg nekem a bal alsó leghátsó fogam ki van húzva,és a a bal hátsó legutolsó elötti,meg most lett gyökérkezelve.

Ha most azt is kihúzzák ,akkor elv nekem már nem lehet fogszabályzóm.Valaki magyarázza el nekem ezeket a dolgokat kérem,mert én meg azt olvastam,hogy azt bármilyen korosztálynak meg lehet csinálni.



2016. dec. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az állami egészségügy fogorvosai csak a számukra megengedett beavatkozásokat végezhetik el az egészségügyi alulfinanszírozott miatt. Ha magánfogorvoshoz mégy, ő jó pénzért mindent megcsinál, amire a fogorvosi szakma adott pillanatban képes.
2016. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez tuti nem igaz, ugyanis 20onéveskorig csontosodik az ember, én 20 fölött csináltattam meg őket gond nélkül mert akkor volt rá pénzem is. Persze minél előbb annál jobb, de 13évesen tuti nem felesleges. 25fölött nehezebb max, lassabban gyógyul, erősebb a csont csak de nem lehetetlen semmi!

Tb-re amúgy ilyen a legtöbb doki (tisztelet a kivételnek!) hogy húzzuk... Ő azért több pénzt kap és kevés meló. Magánba menj el és szépen megcsinálják akár lassabban is, de ha ennyi idősen lemondanak a fogakról az nagy baj!

2016. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet fogszabályzód, csak 20 fölött már lassabban állnak helyre.
2016. dec. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!