Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Semmelweis fogászaton, a...

Semmelweis fogászaton, a Szentkirályi utcában a gyerekfogászat milyen?

Figyelt kérdés
7 éves lányomnak már lassan majdnem minden foga szuvas. Amikor legelőször vittem orvoshoz,mert láttam elszíneződést rajta,akkor a körzetis lehülyézett,hogy paranoiás vagyok. Nem sokra rá,az a színeződés már lyuk lett. Nem foglalkozott vele. Akkor foglalkozott vele,mikor már három foga lett szuvas. Akkor is csak tömött,a fekete részeket le se próbálta szedni,így azok semmit se értek így. Most már legalább 6 foga szuvas,a tömés kiesett és azt mondta,hogy nem éri meg vele foglalkozni. Szegénykém kitartóan mossa a fogát reggel és este,napközben sajnos nem tudja és mégis rohamosan feketednek a fogai. Pénzem sajnos nincs magándokikra,ahol minimum 7000 Ft egy fog kezelése.
2016. dec. 12. 06:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!