Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Soha nem voltam még fogorvosná...

Bubita kérdése:

Soha nem voltam még fogorvosnál foghúzáson, mindig én húztam ki magamnak a fogaim baj nélkül. Nem félek, csak nem tudom mire számítsak. Kinek milyen tapasztalata van foghúzás terén?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadnak kihúztad? Azt hogyan csináltad?
2016. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tejfogak voltak. Amikor már eléggé mozogtak, egy rántás,és kint is volt.
2016. dec. 16. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ad injekciót az ínyedbe, ami nem túl kellemes, de utána nem érzel semmit.
2016. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Injekciótól kikészülök. Csak rá kell néznem és vége. Sokszor volt már kellemetlen élményem injekcióval, amikor "kedves" nővérke olyan "aranyos" volt, hogy mellé bökött, pedig még szemüveget is viselt :/ De az jó hír, hogy maga a foghúzás nem fog egyáltalán fájni. :)
2016. dec. 16. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tejfog húzása persze, hogy nem fáj, nincs gyökere, de a maradandó fognak igen, azzal küzdeni kell.
2016. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tejfog az magától is kiesik, szóval az nem nagy szó ha magad kihúzod.

Maradandó fognál, igencsak fájdalmas injekció nélkül. Egyébként nem feltétlenül láttod, pl. én kaptam egy napszemüveg féle valamit, az szépen takar, plusz amikor a székben ülsz a szög olyan, hogy nem látszik nagyon mit csinál a doki.

Nekem múlt héten pénteken húzták a bölcsességfogam és semmit nem láttam abból amit a doki csinált. (mondjuk nem is néztem oda).

2016. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5

Pontosítok.

A tejfognak is van gyökere, csak felszívódik.

2016. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!