Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő, mire fogászati...

Mennyi idő, mire fogászati probléma után abbamarad a hajhullás?

Figyelt kérdés

Esküszöm, csomókban hullik... egyszer már foltokban hullott az ínygyulladásom miatt, aztán végül mikor helyrejött, akkor nagy nehezen utóbbi is abbamaradt. Most kb 3-4 hete volt, hogy fájt az ínyem evésnél, mikor fogorvosnál voltam, ő mondta, hogy be van gyulladva. Leszedte a fogkövet, bár az nem volt nagyon. Most különösen figyelek a napi kettő fogmosásra, visszatérek az elektromos kefére, öblögetem, curasept gélt is vettünk, fogselyem, stb. Ránézésre és érzésre már sokat javult (a fogkőleszedés óta 1 hét telt el). A hajamon kb 1-2 hete vettem észre a hullást:(

Sajna az ínyem hajlamos ezekre a dolgokra... mikor koronát ragasztottak fel, a ragasztót egy héttel utána szedték le, ahol rákerült az ínyre, be is gyulladt alatta addigra. :(



2016. dec. 19. 19:48
 1/3 anonim válasza:
Elvileg röviddel a gyulladás megszűnése után a hsjhullásnak is el kell múlnia. Amennyiben egy gyulladás a hajhullás oka akkor a gyulladás mástól is lehet. Ha nincs már fogászati gond a háziorvos lehet a következő állomás.
2016. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, igazából nem olyan régóta tart a dolog, kb egy hete jött helyre az ínyem látszólag, mikor a kérdést kiírtam. Azóta egy cseppet sem vérzik már és világos rózsaszín. A vérképem pedig tökéletes, ma lett meg az eredménye, de sajnos még mindig hullik, főleg hajmosásnál. Még bőrgyógyászhoz is elmegyek, amikor újra rendel jövőre.
2016. dec. 28. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Segített valami?
márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!