Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem tetszik a fogtömés végered...

Nem tetszik a fogtömés végeredménye, van értelme nem megcsináltatni a másik oldalt valami "mintának" javításhoz a jövőben?

Figyelt kérdés
Van ilyen lehetőség egyáltalán? Másnak is ilyen a tömés? :(
2016. dec. 19. 23:22
 1/10 A kérdező kommentje:
Áh, nem írtam le milyen az ilyen. Nem ugyanolyana fogfelület. Eskü belefotóztam a pofámba, még én sem nagyon látom a különbséget, de érzésre idegesít. Száj zárásában, evésben egyébként nem zavar. De megörjít hogy nem "fogszerű", fényes, hanem valami matt izé a tömés felülete, és nem barázdált, hanem hót lapos. :T
2016. dec. 19. 23:24
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerdára van a következő időpontom ide, a másik oldalra, addig kéne döntenem, van-e értelme lemondani. Szimpi, kedves, őszinte doki amúgy, de most kicsit megszeppentem, ez az első "rendes", nagyobb fogtömésem. Nem tudtam, hogy ilyen. :(
2016. dec. 19. 23:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, majd megszokod! Nekem eddig az összes matt, lapos. Sokat lefúrtak belőlük, mert mindig magasak voltak első ráharapásra. Ezért nem éri meg kicseréltetni, bolygatni az egészséges fogat.
2016. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Később tudom nem zavar majd, de most így, hogy érzem a szöges ellentétét egyik oldalon a fogaimnak, másikon a már tömött fogaimnak, így elég... Hát hanyagnak érződik az egész.
2016. dec. 20. 01:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem igazán látom a töméseimet, pedig van belőlük bőven.
2016. dec. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is lapos mind, mi ezzel a gond?
2016. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát. Nemtudom. Azééénidőmben még tanították aiskolában az emberi örlőfogak miértjét...!

Csak érdekelt trehányság kérdése-e, vagy ilyen-e egy tömés, és hogy lehet-e megcsináltatni oan fogszerűre.

2016. dec. 20. 20:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem trehányság. Ha sima a felület, nem kell majd barázdazárás a továbbiakban. Ugyanis a barázdákban könnyebben megtelepszik a sok baktérium.
2016. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok a belső oldalon tényleg rövidebb-e most a fogam, vagy csak bemesélem-e magamnak. Kicsit olyan kényelmetlennek tűnik a tloldalhoz képest, maradt benne egy éles rész is.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, írjon persze még nyugodtan aki szeretne, olvasom továbbra is.

2016. dec. 20. 23:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Az éles rész nem jó. Nekem egyszer túl sokat fúrt a végen, és egy éles csücsök így mindig birizgálta a nyelvem. Kicseréltettem a tömést, és akkor jó helyreállt a harmónia a számban!
2016. dec. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!