Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csütörtökön kivettek nagy...

Csütörtökön kivettek nagy nehezen egy bölcsesség fogat viszont most bedagadt lázas lettem igaz nem magas és fáj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nehezen jött ki feszegetve volt azzal a vésős cuccal és hát nem is a fogam helye fáj hanem a két érzéstelenítő helye ami jó sok helyre lett beadva és az arcom fáj tehát nehézkes rágni is. Írassak gyulladás csökkentőt?
2016. dec. 24. 00:47
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem szedtem ra semmit, es egy het alatt elmult meg a daganat is.
2016. dec. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó neked. Én most a catafalmos cuccot eszem attól ameddig hat jobb és tudok tanulni. Viszont elég kellemetlen :S bár mindig jobb mint hogy folyton fájjon. igaz ígyis fáj :D
2016. dec. 24. 00:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Íratni már nehezen tudsz! Csak van otthon, de ne szalicilsavas legyen (Aspirin, Kalmopyrin), mert az vérzést okoz. És borogasd hideg vízzel, vagy konyharuhába tekert fagyasztott kajával.
2016. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Ami még rossz hogy az előtte lévő fogból meg kijött egy amúgy is cserére szoruló tömés szóval az az oldal most jól kivan zárva meg levan harcolva... Mindezt amúgy egy hanyagabb fogorvosnak köszönhetem aki csiszolgatott a bölcsességfogból meg egy hónapig nem vette észre hogy az egyik bevan gyulladva hiába szenvedtem már nagyon... Még jó hogy orvost váltottam mert itt legalább szakszerűbbnek tűnik minden csak ugye utólag már kár bosszankodni.
2016. dec. 24. 02:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem antibiotikumot kellett szedni és így is egy hétig duzzadt volt és fájt. A láz nem jó jel, ha sokáig tart és nagyon magas, akkor menj be ügyeletre.

Fájdalomra a legjobb ilyenkor (vény nélküliek közül) az Ibuprofén alapú gyógyszer, 600 mg tablettából hármat vehetsz be egy nap.

2016. dec. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi:) Mostmar alakul meg kaptam ilyen augmentines cuccot. A fajdalom pedig mar nem olyan veszes bar az arcom egy resze meg faj .. a fog helye pedig olykor ilyen feszito

erzest mutat. Ami idegesit a fog amibol kijott a tomes mivel az luktet meg eleg kellemetlen erzes es a hidegert sincs oda.

Ha rendelnek az unnepek kozott legszivesebben bemennek egy ideiglenes tomesert mert eleg gaznak erzem igy es a kovetkezo idopont januar 3 szoval addig kellene kihuznom.

2016. dec. 25. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!