Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt már vkinek ínybe nőtt...

Volt már vkinek ínybe nőtt bölcsesség foga? Mennyire volt fájdalmas a kivétele? És körülbelül mennyibe kerül egy ilyen beavatkozás?

Figyelt kérdés
2016. dec. 31. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

A kiszedés nem fáj, de utána.. Kérdés mondjuk hol van alul rosszabb, mint felül.

Maga a kiszedés nem fáj ha jó a doki és jól adja be az érzéstelenítőt. Én 3-at kaptam még a fülem is zsibbadt :) 15 perc volt az egész, felvágta, kifúrta, kiszedte majd összevarta.

Ez volt a konnyu rész. Amikor elmúlt a zsibbasztó iszonyatosan fájt. Feldagadt, bekékült az arcom és 3-4 napig szedtem fájdalomcsillapítót, egy hétig pedig antibiotikumot.

Nem egy leányálom, de annyira nem vészes.

2016. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árat nem tudok, mert nekem külföldon csinálták, de neten biztos találsz infót árakról. Mondjuk nagyon függ mennyire nehéz kiszedni..
2016. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem pont alul van. Magánuton mennék pont a fájdalom elkerülése miatt. Utána nem.számit ha fáj,mert akkor már tudom hogy az a végét jelenti úgymond. De jelnleg rettegek..
2016. dec. 31. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt 15000/fog.
2017. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fővárosban?
2017. jan. 1. 15:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy kisváros. Gondolom Budapesten drágább.
2017. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!