Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás? Igaza van az orvosna...

Foghúzás? Igaza van az orvosnak? Fájdalommentes lehet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban egyszer húzták ki egy fogam, kész horror volt.. Ennek 20 éve, azóta is szabályosan rettegek a fogorvos gondolatától is. Nagy gondot fordítok a fogápolásra, ám huzatot kaptam a munkahelyemen. Kiderült, hogy kívülről tökéletes, belül viszont hatalmas lyuk van..Fogorvosnál jártam, a régi élmények miatt kaptam Curam gyulladáscsökkentőt, hogy jövőhétig lentebb menjen a gyulladás és ki tudja húzni fájdalommentesen. Azt mondta, hogy ha nincs egyébként atom mód begyulladva egy fog, akkor pszichésen is könnyebb átesnem a foghúzáson mert nem fáj annyira. Szerintetek ez valóban így van? Nem vagyok már mai gyerek de rémálmaimban se jöjjenek elő a régi idők emlékei a fogorvos vonatkozásában.. Megmenteni a fogamat nem akarom.. De már ráment a fülemre és nem múló arcüreg gyulladásom van, folyamatában dugul az orrom, stb..

Tehát mindenképp túl akarom élni lelkileg..


31/N


2017. jan. 2. 19:07
 1/4 anonim válasza:

Ha jó a doki, és megbízol benne, szimpatikus úgy könnyebb.

Mondd meg neki, hogy parázol, és segít majd!

Sok szerencsét!

2017. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Elvileg jó doki, türelmes is, tapasztaltam. Csak pszichésen .... Rettegek..
2017. jan. 2. 20:06
 3/4 anonim válasza:
Nyugi, és tájékoztasd az aggályaidról, mert majd ő szakmai szemmel megnyugtat, miért nem kell félni.
2017. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem tavaly amikor kihuztak (ugyanez volt mint veled) akkor nem fajt soot megkonnyebules volt ( es nekem gyulladtan huztak ki).Nekem a gyokerkezeles ami almomban se jojjon elo. (Lehet hogy a doki cseszte el, de ott mar a falat kapartam konnyezve)
2017. jan. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!