Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy osztalyban tobb fogszabalyzos is van?

Figyelt kérdés
Marmint ugy ertem,hogy egyik osztalytarsam elozo heten kapott fogszabit, a masik is hamarosan megkapja es en is. De mivel en vagyok ebben a sorban ugymond az utolso, ezert felek,hogy majd azt hiszik hogy csak "divatbol" vagy "utanzas" celjabol lesz nekem is:( pedig nem, nagy szuksegem van ra,es mar 1 eve is mondtam nekik, hogy az leszek. de nagyon tartok ettol a dologtol:((( mi a velemenyetek errol?
2017. jan. 5. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mar miert lenne ciki? Ha kell akkor kell
2017. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Divatból és utánzás céljából nem raknak fel fogszabályzót.

Hány éves vagy?

2017. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Emlékszem, én is ilyeneken agyaltam fiatalabb koromban, de szerencsére ezt mindenki kinövi, és később hidd el, hogy te is magasról tenni fogsz arra, hogy ki mit hisz rólad. Ha a fogsorod nem szabályos, fogszabályzót érdemes viselni, és márpedig a világon a fiatalok jó nagy része hord, mégsem piszkáljuk egymást azért, mert neki is van meg nekem is.
2017. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bevallom,hulye kerdest tettem fel,azota melyen atgondoltam,es igazan nem ciki lol. Koszonom a normalis valaszotokat:)
2017. ápr. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!