Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiszáradt száj?

Kiszáradt száj?

Figyelt kérdés
3 napja brutálisan kivan száradva a szám. Alig birok megszólalni, mintha szét akarna a bőr szakadni. Kentem labelloval, testápolóval, de a hatás 0.Folyadék bevitelem mondjuk ritka kevés, 98 kg vagyok és 1,5-2 liternél több nem megy le. Egyszerűen nem vagyok szomjas..
2017. jan. 11. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A szájad kened testápolóval???

Remélem az ajkaidra céloztál.

2017. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom mi a külömség de igen a piros ajkaimat kenem. Esetleg nincs valami titka ennek? Mert szétvág az ideg egésznap ettől az irritáló dologtól.
2017. jan. 11. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem térek ki a különbségre, inkább...

A hideg, a szél okoz hasonló tüneteket, bizonyos pattanás eltüntető gyógyszerek és gombás fertőzés.

Szóval bőrgyógyász, ha semmiképp nem múlik.

2017. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja bőrgyógyászatra járok inerta 10mg szedem napi 2x pattanás miatt se erről nem volt szo h kifog száradni a szám..
2017. jan. 11. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez jobb:


[link]

2017. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!