Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha valaki rendelkezik tartózko...

Ha valaki rendelkezik tartózkodási és állandó lakcímmel is, akkor a tartózkodási helyen is jár neki a fogorvosi ellátás a körzeti fogorvosnál?

Figyelt kérdés

Munka miatt az ország egyik végéből a másikba költöztünk, és az itteni fogorvos nem akarja felvenni az adatainkat, csak fizetősen (magán orvosként) lát el. Hiába csináltattuk meg a papírjainkat. Itt élünk, korábbi lakóhelyünkre, a családhoz nagyon ritkán megyünk látogatóba.

Laktam már máskor is úgy, hogy volt tartózkodási és állandó lakcímem is, de abban a városban ugyanúgy megkaptam a fogorvosi ellátást, ott is volt körzeti orvosom, akihez tartózkodási címmel is tartozhattam. Nem értem, hogy itt ez miért nem elfogadott.


2017. jan. 13. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is el szoktuk fogadni (körzeti rendelő). Ha úgy érzed nem kaptad meg a megfelelő ellátást, az OEP felé jelezheted.
2017. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!