Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmosás után is kellemetlen...

Fogmosás után is kellemetlen szag?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok azzal hogy fogmosás után is ételszagú a szám? vagy mikor például megbetegszik a torkom és fáj akkor is iszonyat kellemetlen szagú tud lenni.. naponta kétszer mosok fogat. 17/f

2017. jan. 20. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül vele, biztosan mások is vannak a helyzetedben, azonban nem normális!


Reggeli után mosok fogat, mindig megszagolom a lehelletemet, sokszor még a tesómat is megkérem, mert eléggé paranoid vagyok ilyen téren (engem is zavar ha másnak büdös a szája), soha nem érzem az ételszagot.

Napközbeni fogmosás után sem érzem, és esti után sem.


Kellő mennyiségű fogkrémet használsz? Fogkefe milyen régi(Azt is cserélgetni kell időközönként), fogmosás előtt kiöblögeted a szád? Normálisan(szabályosan), szakszerűen mosol fogat?

Ha minden alapszabályt betartasz, érdemes lenne fogorvoshoz elmenni.

2017. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lehet hülyén tettem fel a kérdést de én úgy érzem hogy a gyomorból jön vissza az ételszag :S
2017. jan. 20. 00:43
 3/13 A kérdező kommentje:
legszívesebben én is kikérném egy családtagom véleményét de nekem az kicsit túlzás, meg hát ennyire azért nem vagyok jóban velük egyikükkel sem.. :'D
2017. jan. 20. 00:47
 4/13 A kérdező kommentje:
mármint a fogmosás utáni szagról hogy mit éreznek..
2017. jan. 20. 00:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Mandulakő?
2017. jan. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kiskoromban már kivették a mandulám. viszont erről jut eszembe 1-2 hete láttam a helyén fehér foltokat, az az lenne? mostanában megnéztem már nem láttam ott..
2017. jan. 20. 00:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehetséges az. Idővel előtűnnek, ki is jöhetnek maguktól, mindenképpen fogorvos akkor!
2017. jan. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
iszonyat idegesítő már az egész. így még csak esélyt sem tudok adni magamnak hogy barátnőt szerezzek. régebben nem szerettem fogat mosni ezért állandóan büdös szájjal voltam iskolába. mondanom sem kell mennyi és mennyi kellemetlen helyzetem adódott ebből. legtöbbször inkább meg sem szólaltam hogy ne kelljen kinyitni a szám és még a fejem is elfordítottam hogy az orromon kifújt szagot se érezzék meg. lehetséges hogy a hosszú évek alatt valami baj történt? vagy nem is büdös csak én képzelem be...
2017. jan. 20. 00:57
 9/13 A kérdező kommentje:
fogorvoshoz mindenképp elindulok akkor jövő héten. holnap, akarom mondani ma kérek időpontot..
2017. jan. 20. 00:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez inkább emésztési problémából adódhat. Egyél egészségesebb ételeket, szedj probiotikumot, igyál gyógyteákat (gyömbér a legjobb).
2017. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!