Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak a fogaimmal?

Mit csináljak a fogaimmal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A fogaim nagyon szépek, fehérek stb, mindig járok félévente fogászatra, minden nap 3x mosok fogat (reggel, ebéd után, este) és fogselymet is használok. Azonban mindig van egy lyukas fogam, amit nem értek hogy lehet, ha tisztán tartom mindig a fogaim. Szerintetek mitől van?

2017. jan. 20. 20:14
 1/3 bidibide válasza:
Sajnos ez nem jelenti azt ,hogy nem lesz egy lyukas fogad sem. A túlzott fogmosás sem jó !
2017. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vagy túl sokat mosod a fogaidat/annyira erősen sikálod, hogy lejön a fog zománcrétege, ezáltal pedig a fog könnyebben elszuvasodik.

Vagy eleve rossz a fogmosási technikád és nem tisztítod meg eléggé vagy "jó helyen" a fogaidat.

Vagy egyszerűen genetika. Nálunk Anya naponta többször is mos fogat (van, hogy 3-4x is, ált. pedig 2x) és így is tele van rossz fogakkal. Apának pedig szintén pocsék fogai vannak. Így hát én sem lógok ki a sorból. :/ Ez van. Moss jól fogat, ne egyél igyál

2017. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

#2 vagyok. Véletlenül elküldtem, bocsánat.

Szóval ne egyél/igyál cukros, szénsavas dolgokat és továbbra is figyelj a fogaidra. Ennyit tudok mondani. Fogorvostól kérdezted már miért van ez? Ő mit mondott?

2017. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!