Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Csütörtökön voltam fogorvosnál...

Csütörtökön voltam fogorvosnál és az egyik fogamba rakott idegölőt és ideiglenes tömést, aminek 3 hétig benne kell lennie. Nagyon fáj, és napi 4-5 gyógyszert be kell vegyek, de m ég az sem hat. Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Vissza kell menni, mert valami nem a várakozásnak megfelelően történt. Olyan, hogy idegölő nincs, az ideget mechanikusan kitépik, kiszedik a gyökérből és fertőtlenítő folyadékkal szokták kezelni, ideiglenes tömést sem szoktak alkalmazni, mert a fogbél kitisztulására várnak.
2017. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az idegölő az depulpint, és olyan tömést kaptam, amit majd ki kell szedni, ezt gyökérkezelés előtt kell csinálja nekem, mert nagyon fáj a fogam, és érzéstelenítő sem hat rá.
2017. jan. 22. 13:56
 3/4 A kérdező kommentje:

és itt is említik az ideiglenes tömést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__fogak-szajapolas__74..

2017. jan. 22. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire fáj, akkor menj vissza holnap, lehet tisztítani kell még a gyökeret, vagy gyógyszer kell rá. Nekem 1 hét múlva kellett ilyen ideiglenes tömés után visszamennem, de nekem egyáltalán nem fájt, csak első nap amikor megbolygatta.
2017. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!