Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan húzzam ki a fogam?

Hogyan húzzam ki a fogam?

Figyelt kérdés
15/l még mindig van egy tejfogam,voltunk fogorvosnál azt mondta van "felette" csontfog nem tudja mit lehetne csinálni vele...🙌😂😐😐 szerintetek?
2017. jan. 22. 18:04
 1/1 anonim válasza:

Hát nem tudom milyen fogorvos az, aki erre azt mondja nem tudja mit lehet ezzel kezdeni.

Először én egy röntgent csináltatnék róla(vagy panoráma röntgent, vagy van olyan is, hogy egy fogról csinálnak csak röntgent), abból kiderül, hogy normálisan áll-e,vagy hogy el van-e fordulva. Ha normálisan áll,akkor valószínűleg kihúzzák a fogadat és ha lesz helye kinőni, akkor kinő magától. Ha esetleg nincs elég helye, vagy el van tekeredve(barátomnál ez a helyzet), akkor pedig fogszabályozó.

De szerintem keress fel egy másik orvost..

2017. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!