Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bulldogharapás műtét nélkül?

Bulldogharapás műtét nélkül?

Figyelt kérdés

Fogszabályzó kellene, de mivel sok rossz fogam volt a felső fogsoromban, így 4 biztos ki lett húzva, így alul több fogam van, mint fent, és ezért bulldog harapásom lett... A doktornő mondta, hogy nem anatómiai eredetű.

Viszont, a fogpótlás 18 éves kor alatt nem lehetséges, ezért beajánlottak szegedre, ahol gondolom, hogy műtéttel végeznék el ezt...

Én semmiképpen sem vállalkozok a műtétre, viszont nem tudom, hogy ezt lehetséges-e gyógyítani műtét nélkül, és, ha igen, akkor hol?

15 éves vagyok.


2017. jan. 22. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
a címből azt hittem megharapott egy bulldog :DD
2017. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neee xddd
2017. jan. 22. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyere bátran Szegedre ha megteheted, tudomásom szerint (egyáltalán nem biztos!) kb. 18 éves korig nincs teljesen becsontosodva az állkapocs, lehet javítani a harapást is műtéti beavatkozás nélkül.

Ha pedig mégsem, én a helyedben akkor is belevágnék még műtét árán is, nagyon aranyosak a szegedi fogászaton(gondolom Dr. Kocsis fogszabályzó centrum), és megéri a szép mosolyért.Én éppen ennek a folyamatnak a közepén járok egyébként. :)

2017. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!