Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós gumi? (Sürgős)

Fogszabályzós gumi? (Sürgős)

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam meg az állandó fogszabályzómhoz ezeket az ún. elasztikus gumikat, amik összehúzzák a két állkapcsomat. Nehéz lesz megszokni és idegesít is, de nem ezzel van a problémám. Az alsó állkapcsom beljebb van, mint a felső, viszont így van "normális arcom". Tegnap a tükör előtt kijjebb igazítottam az alsó fogsoromat, úgy, amilyen elvileg nagyjából lesz a kezelés után, és rettenetesen nézett ki az arcom. Elölről teljesen el volt torzulva, hiába lett szebb oldalprofilból. Nem akarom, hogy így nézzek ki a kezelés után, mert teljesen elrontaná az arcomat. Azt kell, hogy mondjam, szeretem így, ahogy van, és nem akarok nagyobbnak tűnő állkapcsot, sem kidülledő arcot egy formátlan szájjal. Nektek mi a tapasztalatotok ezzel a fajta kezeléssel? Látványosan változott az arcotok, és ha igen, tényleg csúnyább lett? Nem akarom magam elcsúfítani, de ha nem hozzák helyre, hosszútávon ízületi problémáim lesznek. Teljesen tanácstalan és kétségbeesett vagyok.(Lassan 17 éves vagyok, ha valamit számít.)

2017. jan. 24. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
A felső fogaid fognak inkább beljebb menni, az alsók csak minimálisan kifelé, ráadásul nem az állkapcsod vándorol, tehát nem lesz kidülledő arcod.
2017. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!