Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van más is, aki a sors igazság...

Van más is, aki a sors igazságtalanságának éli meg, hogy ilyen sokat-gyakorlatilag mindíg minden félretett pénzét a fogaira kell költenie?

Figyelt kérdés
És mindezt úgy,hogy már csak a gyerekkorban tömött,húzott nem szabályzott fogak miatti problémák fokozódnak...( tehát nincs szuvasodó fogam,'csak' a tömés nagysága miatt elhalt,régen rosszul gyökérkezelt,majd letört kihúzandó ,és fogszabályzandó fogak vannak- ami nem esztétikai okoból kellene..)Kölcsönt kell felvennem,stb.Egyedül álló anyuka,albérletben...
2017. jan. 28. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Még nem jutottam el a súlyos összegekig, de a húzások/pótlások a fejem felett lebegnek pedig 25 sem vagyok. Naponta 2x fogat mosok, fogselymet, elmex gélt, szájvizet használok, vitaminokat szedek, kálciumot és sorra rohadnak ki. Testvérem volt hogy hetekig nem mosta, és hibátlan hófehér fogai vannak.
2017. jan. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos én is hasonló helyzetben vagyok. Iszonyú gyorsan romlanak a fogaim, többet ki kellett már húzni, gyökérkezelni. Egy ideje semmi cukrot nem eszek, de nem látok javulást. Én már nem a csodafogkrémekben hiszek, valami ilyesmit tervezek venni:

[link]

Sajnos nem olcsó, de talán ez a rejtély nyitja.

Addig is váltottam gyógynövényes, fluoridmentes fogkrémre.

2017. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!