Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért vannak fehér foltok a...

Miért vannak fehér foltok a fogaimon?

Figyelt kérdés
A fogorvosom azt mondta nem kell vele foglalkozni mert ez gyakori jelenség,de engem zavar,szóval elakarok menni esztétikai fogászatra.Elvileg meglehet csináltatni,Volt valakinek ilyesmi kezelése?Mennyibe került?
2017. febr. 3. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Egy antibiotikum kura miatt lehetsegesek a feher foltok a fogaidon. (Gyermekkorban tortenhetett.)

Nekem volt fogfeheritesem, szerintem egyaltalan nem problemas. Ha nagyon erzekenyek a fogaid akkor nem ajanlom. Viszont atmeneti fehersege lesz es a kezelest ismetelni kell majd mert eletmodtol fuggoen x ido alatt "visszaall" sajnos az eredeti szine. Egyebkent nem is tul draga, persze mihez kepest. (En pl.: 80000 Ft-ra szamitottam es meg a fele sem volt)

2017. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az antibiotikumhoz semmi koze nincsen, hanem a fluorid tartalmu fogkremekhez inkabb/ illetve ha kiskorodban szedtel fluorid tartalmu tablettat, ahhoz. Ugyanis a fluorid felhalmozodik a szervezetedben, aztan a fogaidon feher foltok lesznek. Keress ra a fluorozisra a google-ben, igy hivjak ezt a dolgot.
2017. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!