Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy hónapja van fogszabályzóm,...

Egy hónapja van fogszabályzóm, és úgy érzem, mozog egy csontfogam?

Figyelt kérdés

Amióta megkaptam, nem tudok a jobb oldalon enni (a balon már igen). Eddig nem értettem, miért, de azt fedeztem fel, hogy az egyik csontfogam mozog... Csak egy kicsit, de mozog. Mit tegyek? Jelenleg nincs nagyon alkalmam elmenni fogorvoshoz, majd csak a hónap végén a fogszabályzóshoz, mert akkorra van időpont...

Csak azért mozog, mert ugye mozgatja valamennyire a fogszabályzó? Van mitől félnem? Van esély arra, hogy kiesik? (Eddig sose volt gondom a fogaimmal, és a körülötte lévők nem mozognak)

Előre is köszönöm!



2017. febr. 10. 01:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne fogszabályzót, és megcibálnád egyesével a fogaidat, a legtöbbről az éreznéd, hogy mozog. Semmi pánik, nem fog kiesni. Viszont tartsd nagyon tisztán a fogszabályzót, mert pár év múlva tönkremehetnek a fogaid, ha elhanyagolod a szájhigiéniát, és akkor nem ért semmit az egész.
2017. febr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!