Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Elszíneződött...

Fogszabályzósok! Elszíneződött a fogszabályzóm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2-3 nappal ezelőtt ettem egy vattacukrot és mivel senki nem hívta fel a figyelmemet arra, hogy nem kéne, bezöldült a fogszabályzóm. De nem csak a gumik hanem a drót is (tehát az egész) alul is fölül is és nem tudom hogy mit csináljak. 2 hét múlva megyek fogászatra de ezzel tudnak csinálni valamit? Kicserélik vagy nem? Ajj légyszi segítsetek, mert teljesen zöld az egész :(

2017. febr. 10. 14:13
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem a vattacukor miatt volt... vagy nagyon zöld színe volt? Milyen színe volt eredetileg a gumiknak? Nekem a kékek szinte kivétel nélkül zöldre váltottak mindig. De szerintem lekopik, ne aggódj :)
2017. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak a vattacukortol lehetett, annak volt ilyen élénk színe.. Egyébként a gumik eredetileg fehérek voltak és semmitöl nem színeződtek el, erre most megeszem a zöldd vattacukrot, az egész olyan lett. 10 nap telt el azóta és még mindig ugyanolyan neonzöld az egész, egy kicsit sem fakult. Remélem igazad van és lekopik vagy az orvos csinál vele valamit :)
2017. febr. 20. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!