Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 38 eves vagyok es gyerekkorom...

Rittyentö kérdése:

38 eves vagyok es gyerekkorom ota felul az elso 4 de inkabb 6 fogam elore/kifele all. Most mar nem is tudok ezekkel harapni annyira kiallnak. Lehet meg ilyenkor fogszabalyozni?

Figyelt kérdés
fogszabályzó

2017. febr. 11. 04:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Felnőtt fogszabályzásra keress rá a neten.
2017. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Nekem is van 35 évesen.
2017. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hanyszor kell elmenni vagy milyen gyakran? Kulfoldon melozok ritkan vagyok magyarban. Kit tudtok ajanlani, szakorvost google kivetelevel?
2017. febr. 12. 06:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is külföldön élek és nekem nagyon nagyon macerás az utazás. Nagyon nem ajánlom. Nekem legalább 6 hónappal csúszott el a dolog, mert néha nem tudtam hazamenni.

Pontos tervet csak doki tud adni, függ milyen kezelés, illetve, hogy mennyire nehezen mozognak a fogaid.

2017. febr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor bele se vágj, ha nem tudsz legalább 6-7 hetente hazajönni. Nekem is emiatt kellett több mint egy fél évvel tovább hordani, már rég kész lehettem volna tavaly is.
2017. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!