Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy egészséges szájnak mindig...

Egy egészséges szájnak mindig szagtalannak kell lennie? Nincs olyan, hogy valakinek van egy "természetes kémiája? "

Figyelt kérdés

Mostanában néha érzem,hogy nem jó ízű a szám. Főleg reggel,de amikor nem beszélek sokáig,vagy nem eszem-iszom huzamosabb ideig,akkor főleg érzem,és az illata se valami jó.


Nem dohányzom,nem fogyasztok alkoholt.


Mennyire egészséges ez?


2017. febr. 17. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Van gyulladás a szádban (pl. fogak)? A torkod nincs begyulladva? Ezek szoktak például szájszagot okozni.
2017. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs szagtalan száj, akármennyire is egészséges.

Azért ha eszel a fogadra lerakódik, már annak van egy kicsi.

Ha meg van olyan ember akkor szerencsés. :D

2017. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fogászaton voltam,ott nem találtak semmit. Nincs rossz fogam,az orvos mondta,hogy "kifejezetten jó belenézni a számba". Következő kör a fül-orr gégészet.

Napi 2szer fogmosás alap,este szoktam szájvizet is használni.

Nagyon zavar,soha nem tapasztaltam még ilyet.

2017. febr. 17. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggel senkinek sem rózsa illatú a száj, azt ne mondja senki sem. S az is tök természetes, hogy ha sokáig nem iszik, nem eszik az ember szaga lesz, ne párázz emiatt.
2017. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha valamihez hasonlítani kellene,akkor ez ilyen "állott,savanyú" szag. :(
2017. febr. 17. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha savanyú akkor lehet savtól. Akkor is ha nem jön vissza.
2017. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van szájszaga, ha sokáig csukva van a szája, és nem eszik-iszik, ki van száradva, ez természetes.
2017. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!