Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csinál a fogorvos, ha be...

Mit csinál a fogorvos, ha be van gyulaldva a fogínyem?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kell visszamennem,de rettenetesen fàj az ínyem és fel is van dagadva az egèsz jobb oldalalmon felül. Ír fel antibiotikumot és visszahív màskor?
2017. febr. 21. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Megnézi mi okozhatja a gyulladást.Lehet leszedi a fogkövet nem olyan régen nekem is bevolt gyulladva az inyem és kiderült a fogkő okozza,ami számomra nem volt látható, de a fogorvosnő számára igen.Azóta rendben van az inynem.De ha fel van dagadva lehet a fogat van gyulladásba és az okozza.
2017. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ!leírom a tapasztalataimat hátha másnak hasznos lesz. reggelre úgy ébredtem,hogy az arcom triplájára dagadt és végig begennyesedett. egyből rohantam az ügyeletes fogorvoshoz,aki készített róla egy röntgent majd szépen kitisztította. egyáltalán nem fájt,kaptam rá antibiotikumot. már most érzem a javulást rajta,még egyszer vissza kell mennem kontrollra,de mivel nem a fogamból jött a genny ezért megúsztam egy fertőtlenítős injekcióval és antibiotikummal.
2017. febr. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!