Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma műtötték ki az alsó bölcses...

Ma műtötték ki az alsó bölcsességfogamat, és úgy látom, hogy kiszakadt egy öltés. Valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Lehet, hogy megint össze kell varrni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 15:40
 1/2 Berta Cintia válasza:
Nem biztos, hogy kiszakadt mert nekem is kilógott a damil, de ha nem vagy biztos benne akkor inkább menj el megnézetni mert később fájni fog, ha úgy forr össze vagy bármi. Nekem mind a négyet kiszedték és szörnyű szóval kitartást és jobbulást!:)
2017. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h kiszakadt. A végét álltalában úgy szokták hagyni lógni, h könnyebb legyen kiszedni. Előzővel ellentétben, nekem abszolút nem fájt. És az se tragédia, ha kiszakadt, de ez már a mérettől, helytől is függ.
2017. márc. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!