Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a baj a fogammal? Az...

Mi lehet a baj a fogammal? Az orvosom sem tudja a választ

Figyelt kérdés

A jobb felső metszőfogammal vannak gondok. Az eredménytelen gyökérkezelés után megrezekálták. Azt tudni kell, hogy amióta problémám van a fogammal, azóta hullik a hajam. A rezekció után kicsit enyhült a hajhullás majd pár hónap múlva újra jobban hullott. A fogam nem fáj, a CT felvételen nem mutat gyulladást, néha szurkáló érzést tapasztalok a fogamban, és a hajam is változó, hol hullik hol nem. Ki akartam húzatni de nagyon problematikus lenne az implantálás hiszen első fogról van szó. Szerintetek miért hullik a hajam? Mi lehet a gond a fogammal? Hozzá teszem, hogy a hajam csak gyulladás miatt szokott hullani (korábban manudlám miatt)


Köszi a válaszokat!


2017. márc. 1. 20:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szakember nem tudja, akkor az itt levő laikusok sem fognak tudni válaszolni. Esetleg kérj ki másik szakvéleményt, és gondolkozz más, nem fog eredetű problémákban. Góc lehet bárhol a szervezetedben. Az is lehet, hogy fogászati problémád van, csak nem az a metszőfog a hibás. Egészségügyi témában szakembert tessék megkeresni, itt adekvát választ még témában jártas embertől sem fogsz kapni, a laikusok pedig tudnak olyan hülyeséget is írni, amivel csak kárt csinálnak. Leendő fogorvosként is csak ennyit tudtam segíteni, de nem egy fals választ olvastam már itt ebben a témakörben, az egészséged legyen már annyira fontos, hogy olyat kérdezel meg, aki tudja is, mi az a CT, OP, gyökérrezekció.
2017. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!