Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek hogyan mondjam el...

Szerintetek hogyan mondjam el az osztálytársamnak hogy rohadt büdös a szája?

Figyelt kérdés
Ráadásul nem is vagyunk rosszba.
2017. márc. 2. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg kér-e rágót. Aztan csak leesik neki.
2017. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem azért szoktam megkínálni a rágómmal másokat mert büdös a szájuk. Hanem csak kedvességből. Úgy hogy szerintem ez nem feltétlenül jó megoldás.
2017. márc. 2. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet veleszületett oknál fogva olyan neki és tud róla. Az ellen meg nem tud mit csinálni, ha szólsz neki akkor se. Egész nap mentolos cukorkát vagy rágót kéne rágnia.
2017. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De tudjuk hogy nincsen ilyene.
2017. márc. 2. 22:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Jol van először értelmezed amit írtam..

Ha ekkora problémád van vele mond meg neki vagy viseld el

2017. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj neki névtelen levelet
2017. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb dolgom van, mert tudják rólam, hogy fogmániás, őszinte és egyben jó szándékú is vagyok, így elég annyit mondanom, "Tudod, hogy jó szándékkal mondom, de mintha valami gond lenne valamelyik fogaddal, és inkább én szóljak, minthogy mások a hátad mögött beszéljenek rólad. Én is örülnék, ha valaki diszkréten szólna, ha nem annyira üde a leheletem." Ez egyáltalán nem bántó, persze csak akkor, ha valóban jóindulattal szólsz neki és még nem beszélted ki a háta mögött. Én simán megoldok egy ilyet, lehet ezt nem bántóan tálalni.Az őszinteségedést cserébe kérheted, hogy ő is jelezze feléd, ha esetleg a Te leheleteddel lesz probléma.
2017. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!