Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályozás Kecskem...

Felnőtt fogszabályozás Kecskeméten hol lehetséges?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy időpont egyeztetés lehetséges legyen, mivel vidékről járnék be és mellé lehetőség szerint lehessen legalább a készülékre részletfizetési lehetőséget kapni.

2017. márc. 6. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Klapka u. 3. Dr. Molnár Mária
2017. márc. 7. 09:23
 2/2 anonim válasza:

Akkor ezt kérem, hogy adják át:

Tisztelt Molnár!

Fogszabályozó kezelésre jártam önökhöz majdnem két évtizeddel ezelőtt, ahol összeismertettek Molnár Sándor nevű személlyel, aki a hatóság elmondása szerint nemzetközi szintű bűnöző és striciként dolgozik.

Azt nem említették megismerkedésünkkor, hogy apámat gyerekkora óta zaklatták származása miatt.

Ezután megkeresett Pigniczki Zsuzsa, hogy Molnár Sándor hamisított szakvélemény megírására kérte őt és férjét, Kiss Lászlót, amihez tüneteket próbált gyűjteni.

Ennek előzménye, hogy általános iskolában idegrendszeri betegséget okoztak azzal, hogy meg kellett tanulnom másik kézzel írni. Ezt az idegrendszeri problémát elmondása szerint Molnár Sándor családtagja, Klára mentális betegségnek hazudta, elmondása szerint azért, mert utálta apámat és gyerekeit is ezért szeretné elintézni, azt is elmondta, hogy hülyeségeket fognak velem íratni, és a nevelési tanácsadóba küldött, ahonnan elküldtek, mert nem odatartozott a probléma. Másodszor egy évig próbáltak gyógyítani, de kiderült, hogy gyógypedagógus tudott volna gyógyítani.

Amikor középiskolás lettem, lakásunkba költözött egy József nevű férfi, elmondása szerint Molnár Sándor kérte, hogy hozzánk költözzön, mert származásunk miatt genetikai selejtnek nevez és utál minket. József éveken keresztül lopott tőlem, azóta is lopkod ismeretlen tettes.

A fogszabályozó kezelésről pszichológia tesztre küldtek idegrendszeri probléma miatt, aminek eredménye, hogy mentálisan egészségesnek számítok.

Molnár Sándor nevű személlyel pár alkalommal szexuális kapcsolatunk történt, ami után Molnár Sándor pszichológiai tesztre utalt, aminek eredménye, hogy mentálisan egészségesnek számítok, de egy Orsolya nevű és később Erdélyi nevű ismerőse a szexuális kapcsolatot „inzultálásnak” nevezte és iratokat hamisított. Erdélyi szerint Molnár kérte, hogy jelentsem fel „nemi erőszak” miatt. Azóta is többször üzente Erdélyi szerint, hogy feljelentést szeretne.

Illegális hormonkezelést kezdtek, elmondásuk szerint azért, mert Molnár Sándor szerint nem fajtiszta származásom, genetikai selejtnek neveztek.

Ismerkedéseimbe, barátkozásaimba azóta is belerondítanak emiatt.

Éppen ismerkedtem egy férfivel, Molnár kérte, hogy ne ismerkedjek mással.

Kérték, hogy a többi ember elmondását írjam (gyógykezelés alatt, iskolában, tévében, internetről), inzultálásról és sértődésről írjak gyógyulási célból, amelyeket a nálunk lakó József átírt olyan szavakat használva amelyeket akkor nem ismertem. A többi tanuló elmondásait írtam, kitalált személyekről, tüneteket antropomorfizálva.

Erdélyi később képzelődésnek nevezte Molnárt és evési betegségnek nevezték, hogy a nálunk lakó József lopta pénzemet. A fűtésszolgáltató szerint Molnár Sándor ismerősei feltételezhetően fajgyűlölet indíttatásból évtizedek óta tönkreteszik fűtésünket és ablakainkat, és nekem kizárólag fűtetlen, selejt ablakos lakásokat adnak ki, ami durva bűncselekménynek számít. Az elkövetők felelősségre vonhatóak. Azt kérem hogy családtagjaikat, ismerőseiket bántalmazzák, kínozzák.

Amikor feljelentést tettem volna az inzultálás rágalom miatt, feljelentettek hamis váddal, hamisított szakvélemény felhasználásával (ami a 2016. évi XXIX. törvény miatt nem érvényes) és tíz évig túladagoltak egy szert, ami amnéziát okozott. Erdélyi a mentális betegséget elnevezte Molnárnak, akiről gyógyulás miatt sértő írásokat kért. Az evési problémáról és a képzelődésről kellett sértő írásokat írni.

A családomnál találtam dvd-ken Molnár Sándor dokumentumait vagy neki szóló leveleket, ami nem tudom hogyan került hozzánk.

A lakosság szerint Molnár Sándor rágalmakat terjeszt rólam, nem lehet tudni miért merénylőnek is nevezett.

Régebbi és jelenlegi háziorvosom elmondása szerint Molnár Sándor zaklatja őket. Apám zsidó orvosához jártam, őt is zaklatták.

Amikor otthagytam Erdélyit, azóta évente feljelent hamis váddal és hamis tanúzással, mert szerinte Molnár kérte, hogy jelentgessen. Emiatt pár évvel ezelőtt pereltem Erdélyit, pár hónapja ismét pert indítottam.

Tanulni nem engednek, elmondásuk szerint azért mert Molnár Sándor szerint „elhagytam” és ezért azt kérte, hogy ne engedjenek egyetemen tanulni, annak ellenére, hogy felvettek. Munkahelyre ugyanemiatt nem vesznek fel.

Azt kérem, hogy töröljék a hamisított iratokat és a jelenlegi hamis vádas, hamis tanúkkal kezdett pereket.

Ezeket a problémákat hosszan lehetne sorolni.

Megmagyarázná hogy ezeket miért csinálják?

Köszönöm.

2020. jan. 11. 12:21

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!