Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha kihúzták egy fogam és...

Ha kihúzták egy fogam és elvileg nem lesz ott más fog (pontosabban utosló előtti fog van kihúzva), akkor mi lesz a leghátsó fogammal?

Figyelt kérdés

Lent kihúzták az utolsó előtti hátsó fogam és ugye mögötte van még egy fog és mivel meg fiatal vagyok, mondhatni, az orvos azt mondta, hogy nem fog oda új fogat tenni a másik helyére.

Akkor a két fog között mi fog történni? Tehát én úgy gondolom, hogy a foghúsom majd pár nap múlva összehúzódik.. és utánna mi lesz a fogakkal és azzal a fog nélküli hellyel?

Még lenne egy kérdésem. Lehetséges az, hogy az orvos ott hagyott egy nagyon kis darabot a fogamból?(nagyon szúr a fog helyen egy kis valami)

Az majd idővel ki fog esni, vagy ez orvosi hiba és majd azt is ki kell húzza?



2017. márc. 15. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hagyott ott semmit, nyugi. Mi lesz? Begyógyul, idővel pedig a hátsó fog közeledik az előtte lévő felé, kicsit kisebb lesz a hézag. Nekem hátulról a harmadikat húzták ki. Már a nyelvem sem fér be a fog helyére. Persze az, hogy ennyire igazodik nem 100%.
2017. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. A szüleim is ezt mondták.. de gondoltam, hogy csak azért, hogy ne ezen gondolkodjak.

De a fog helyén tényleg ki van bújva egy kis fehér valami. ( Nem, nem a foghús van elfehéredve. )

Erre azt mondták a szüleim, hogy az a fog darab lehetséges, hogy nem stabil és kis idővel a foghús összehúzódása által ki fog esni.

2017. márc. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!