Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogérzékenységre mit ajánlanátok?

Fogérzékenységre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve, hogy minden fogamat betömték, de nagyon érzékenyek, a többi is az volt mindig a hidegre melegre. Nem lettek gyökérkezelve, de úgy gondolom, hogy nem kellene kevés cukor tartalmú ételre is vagy hidegre, melegre ennyire érzékenynek lennie, ha tényleg jol be van tömve? Valakinek tapasztalat? Mindenképpen másik dokit fogok felkeresni. Sensodyne, vagy elmex fogkrémet használok, elmex gélt, és listerine szájvizet. Valaki esetleg tud ajánlani nagyon jo fogkrémet érzékenységre? (A nem betömöttekre gondolok). Köszönöm előre is!
2017. márc. 22. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sensodyne nekem enyhitette. Abbol elvileg barmely fajta jo. Nekem szeles idoben erzekeny. Meg neha ha jeghideget iszom. De a legtobb tomott fog sajna igy viselkedik.
2017. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem sajna már lassan mindentől fáj kivéve a sós és langyos ételeket! Amúgy is elég rossz fogakat örököltem. Remélem akihez megyek tud segiteni. Köszi a választ!
2017. márc. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!