Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Újra fogszabályzó?

Újra fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Régebben volt esti fogszabim, és sokáig használtam rendesen, de aztán mindig elfelejtettem és, hát igen...ma már nem használom.:D Kissé megbántam, és most újra szeretném kezdeni. Mivel a régi ugye már semmilyen imákkal nem jön fel, gondolom végig kell majd az ilyen röntgeneket és ilyesmiket csinálni. Van erre lehetőség? És még ami érdekel, hogy a felső fogsoromnál belül van 2 tömött fogam, az nem gáz? Mármint nem eshet ki, vagy valami? A válaszokat köszönöm!:)

2017. márc. 29. 04:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L:)
2017. márc. 29. 04:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Végig kell újra csinálni igen, rtg, minta vétel meg ugye az új készülékbe fizetni valamennyit. De még inkább most csinltasd mert könnyebben helyre lehet hozni és 18 év felett jóval drágább is. A tömés semmiben nem akadályoz :)
2017. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. márc. 29. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 7 évig éjszakaim volt, most lesz rögzítettem (nem tudom hogy melyikre gondolsz), mindenesetre kezd újra, és válassz nagyon körültekintően orvost, nekem rossz volt az orvosom, ezért volt csak éjszakaim, pedig komoly bajom van, 4 egészséges fogamat ki kellett húzni hogy két hét múlva feltegyék a fogszabályzót.

Ha nagyobb a baj a fogaddal, ne feledd, az éjszakai nem fog tartós javulást hozni (röntgen orvos mondta) szóval mint ahogy az előttem szóló is mondta, 18 éves korod előtt fektessetek bele egy komolyabb rögzítettbe ha olyan van, vagy akkor éjszakaiba ha az kell.

És ezt az orvos dolgot komolyan mondom, ha normális orvosom lett volna nem most kéne elkezdeni az egész procedúrát, mert az éjszakai nekem alig hozott javulást 7 év alatt..ja és a fogtömés nem akadály.

Sok sikert!!;)

16/l

2017. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!