Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hamarosan leveszik a mintát a...

Puding6666 kérdése:

Hamarosan leveszik a mintát a fogaimról mert fogszabályzós leszek. Hogy szokott ez menni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beleharapsz egy gyurmaszerű anyagba, pár másodpercig rajtad van, aztán leveszik és öblíthetsz.
2017. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz!
2017. márc. 29. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Nekem rágóízű rózsaszín cuccba kellett harapnom, utána meg olyan érzés, mintha kicsit homokot ettél volna. És a folyamat végén odaadták a régi fogsorom mintáját és az újat is, érdekes összehasonlítani. Elajándékoztam egy exfogtechnikus ismerősnek, aki állatmód szereti a szakmát. :P
2017. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ez érdekes. Eddig ahány embertől kérdeztem, annyi különböző választ kaptam :D (megint ment a zöld kéz)
2017. márc. 29. 18:59
 5/7 anonim válasza:
Én a helyedben nem a mintavételtől izgulnék, hanem a ragasztástól... Mármint nem magától a procedúrától, hanem az azt követő 2 héttől :-( nem elriasztani akarlak, csak engem nem készített fel senki, hogy mire számítsak... Bár nem tudom hány éves vagy, fiatal korban álítólag nem olyan vészes, de én így 30 évesen kicsit belehaltam az első egy hétbe. Le akartam szedetni, csak az tartott vissza, hogy ennyi pénzt nem dobhatok ki az ablakon. Teljesen idegennek éreztem, legszívesebben kitéptem volna, sebesre tőrte az egész számat. Elképzelhetetlennek tűnt, hogy valaha is megszokom. Azt mondtam, ha tudom hogy ez ilyen lesz akkor soha nem csináltattam volna meg. De a jó hír, hogy most lesz fent a negyedik hónapja és nem is érzem, hogy a számban van. A fogaim szépen mennek a helyükre és ez is nagyon lelkesít. Mostmár úgy gondolom, hogy nem bántam meg és nagyon örülök, hogy belevágtam és a fájdalmak tudatában is újra belevágnék, mert megéri. Szóval kitartást Neked és mindíg a cél lebegjen a szemed előtt. ;-)
2017. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mariaterezia válasza:
Utolso valaszolo 30 evesen rakatal fogszabalyzot? Azert kerdem mert en is 30 vagyok es kellene sajnoss annyira osszevissza alnak hogy borzalom az egyik annyira befele van nove hogy mar alig tudok enni es beszelni ,mennyire voltak rendetlenek a fogaid,es tenyleg megeri az enyem minden nap faj hogy nol befele,egyebkent nagyon draga a fogszabalyzo itt csak a fogszabalyzo ket teljes havi fizetesbe kerul plusz meg a fogkihuzas2 .Azert kerdeztem h mege eri es mienek boltsk elotte a fogaid.
2017. ápr. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ment a privi :-)
2017. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!