Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Egyik nap kisebb de azért zavaró fogfájásra ébredtem. Vettem be algoflexet de nem használt. Fájdogált fájdogált, aztán elfeledkeztem róla. Most,hogy eszembe juzott, megint érzem. Mi ez mitől van ez? Azt se tudom biztosan hol fáj. Néha erősebb nèha gyengèbb. Melegre hidegre se érzékeny, tehát lukas sem lehet. Olyasmi mint amikor sokáig összeszorítod a fogaid és utána sokáig érzed. Ha az állam lazán tartom szinte mindig jobb de azért kicsit szokott hullàmozni a sajgás
2017. márc. 29. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik fogad gyökerénél lehet talán a gond, kellene egy fogrön tgen és fogorvosi vizsgálat.
2017. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyökèrkezelés, vagy húzás? 😥
2017. márc. 29. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell mindig rosszra gondolni..fogkő is lehet a háttérben ami miatt begyulladt az innyed.
2017. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!