Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a fogam. Mikor...

Kihúzták a fogam. Mikor ihatok utána?

Figyelt kérdés
A fogorvos mondta, hogy egy ideig nem ihatok, de mégis meddig? Vizet / kólát mikor ihatok?

2017. ápr. 5. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem zsibbad nagyon, akkor nyugodtan lehet inni. Vizet igyál inkább. Csak nem szabad öblögetni, piszkálni a nyelveddel.
2017. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Míg az érzéstelenítő hatása el nem múlik, addig semmit ne igyál. És ha iszol is, akkor legalább 0-24 órát hanyagold a colát, stb. Inkább ásványvizet igyál (mentest).

Egyébként 1-2 órát szoktak mondani erre. Öblögetni, semmiképp ne öblögess, mert ez feloldja a sebet, az alvadt vért, és ismét vérezni kezd.

2017. ápr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A gáz, hogy van itthon másfél liter kóla... ha már megvettem elég drágán, meginnám. A fogorvos 3 napot mondott, hogy akkor már szépen lehet ennyi-inni, s hogy addigra összeforr. (vagy mi)

Ha 3 napot várok, a kóla ihatatlan lesz, mert minden szénsav kimegy belőle... Ötlet? :D

2017. ápr. 5. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Ajándékozd el a kólát :-D Három nap mulvameg jutalmazd meg magad egy másik kólával :-)Viccet félre téve,amit nem javasolnak azt ne tedd,nehogy nagyobb bajt csinálj magadnak.Nekem multkor gyökérkezelésnél nem mondták,hogy 24 óra kell,hogy megkössön a gyökértömés, én meg 2ora elteltével megitam egy forró kávét,éreztem is kicsit,szerencsére nem lett baj,de beferdözödhetett volna és akkor mehettem volna ujra.Amit mondanak azt jobb betartani.
2017. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hogyan b@ssz el 420Ft-ot csupán csak 2 lépésben... :D

A kajával hogyan csináljam? A bal leghátsót (nem bölcsesség) szedték ki. :)

2017. ápr. 5. 16:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Próbálj valami pépeset,puhát enni és vigyázz,hogy ne kerüljön arra a felére ahola kihuzott fogad van,nehogy ételdarab kerüljön bele.Lehet inni is jobb lenne 1-2napig szivószállal
2017. ápr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a válaszokat! Az, hogy végre begyógyult honnan veszem észre?
2017. ápr. 5. 16:22
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom akkor kell,hogy keletekezzen benne egy vérrög szerüség azt hiszem vérdugó a neve, amit nem szabad kipiszkálni,mert segiti a gyógyulást,azért is kell kimélned azt az oldalt.

Kitartás!Tudom milyen az amikor ennél-innál valamit,de nem lehet.Nekem most gyökérkezelés alatt áll a fogam,és kb.fele annaka fognak hiányzik-egyfolytában földimogyorót,meg napraforgót lenne kedvem ropogtatni,amit most nem lehet :-)

2017. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagy étvágyú, de ha éhes vagyok, enni kell valamit... Már pedig éhes vagyok. :D
2017. ápr. 5. 16:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor egyél,csak óvatosan :-)
2017. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!