Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Levetessem a felső fogszabit...

Levetessem a felső fogszabit vagy ne?

Figyelt kérdés
Az van h az alsó állkapcsom hátrább van jóval mint az első. Két lehetőségem van. Az egyik h levetetem a felsőt es szepek a fogaim. A másik az, h kihuzatom 2 fogam es felrakatom az alsot is. Nem tudom h melyiket válasszam. Írjatok véleményt.
2017. ápr. 12. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a doki azt mondta h az alsót és a felsőt egyszerre kell szabályozni h egymáshoz idomuljanak, ettől persze nem kerül az alsó állkapcsod előrébb, ahhoz csonttörős műtét kéne
2017. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehogy levetesd!

Ha elkezdted vidd végig!

2017. ápr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a saját fogszabályozó orvosom, hogy egy jó orvosnak esze ágába se jut ÉP fogat kihúzni (a bölcsességfogak más kategória), minden torlódásos problémát meg lehet oldani fogszabályzozással, csak maximum hosszabb idő. Szerintem se hagyd, hogy ép fogadat kihúzzák, lehet 50 év múlva pont azokra lesz majd szükséged, ha tönkremegy a többi.


Viszont az is igaz, hogy célszerű lenne a harapásodat is megjavítani, ha már egyszer belekezdtél.


Esetleg kérdezd meg az orvosod, hogy nincsenek-e alternatív lehetőségek, hogy be kelljen fogat húzni. Ha minden kötél szakad, menj el 2-3 másik helyre tanácsot kérni, hogy mit gondolnak, és ha mindenki egyöntetűen a foghúzás mellett voksol, akkor menj csak bele.

2017. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!