Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olyan van, hogy teljesen...

Olyan van, hogy teljesen máshol fáj a fájos fog? Elviselni alig tudom de mit mondjak a dokinak?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy egy fogrol sugárzik e szét a fájdalom, vagy a többi fog kezdene romlani sorjában.

Egyféle fájdalomcsillapitom van,ami persze nem hat.

Probálok gondolkodni hol is fáj tulajdonképpen.


Felül rosszul tömött egy fájos fogam mert pl egy tűvel simán be lehet kerülni az üregbe (a fog és tömés közé) amugy ez is érdekes hogyhogy ott üreg van...

Elso tömés, nincs tapasztalatom mi normális, mi nem.


De szóval a fájdalom érezhető az arccsontomban (ahova pirositoval szoktak sminkelni szineszek)

És Főleg a felső rossz fog alatti részen az also (!) állkapocsban, de még az alsó harapófogaim is sajognak.


Amúgy az normális, hogy igy kell szenvedni 1,5 hetekig mindig mert csak ugy ad időpontot, ráadásul tul sokat is kért joformán a semmiért?ill egy rossz tömésért?


Ha próbálom piszkálni, akkor tompa fàjdalom a tömött fog mögötti fogban.


2017. ápr. 17. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy fogfájás ki tud bárhová sugározni, nem csak másik fogba, hanem fülbe is akár.

Egyébként egy jó és hozzáértő, normális fogorvos ha te nem tudod megmondani, hogy melyik fogad fáj, mert gyakorlatilag legalább 3 fogat érzel, hogy fáj, akkor is meg tudja állapítani, hogy melyik a rossz.

És még pénzbe sem kerül, ha a körzeti fogorvoshoz mész TB alapon. És még időpontot sem kell kérni.

2017. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szóval mégis mit mondjak a dokinak, melyik fogam fáj, ha féloldalt fent lent inkább a csontjaim (arc, áll, de még néha a fülem is)fáj...?

Plusz foldalt alul az összes rágó, harapó?


Nem akarom hogy érdekesen nézzen rám ha a panaszomrol kérdez

2017. ápr. 17. 18:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy az egész állkapcsod fájós - ö meg tudja keresni, melyik fog a rossz
2017. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ő a körzetim..

Csak lekezelően viselkednek ha nem fizet az ember...

2017. ápr. 17. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
ha meg fizetni kell akkor hagyd a picsba és menj magánhoz.
2017. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg, azért végezte el az egyetemet, hogy meg tudja állapítani ,melyik fogad fáj. A fájdalom az idegek lefutása mentén kisugárzik. Másfél heteket nem kell várni, a fogfájás akut eseménynek minősül és aznap ellátnak.
2017. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt mondd el, amit érzel.

A legutolsó foghúzásomnál én sem tudtam megmondani, hogy melyik fogam fáj.

Elkezdte vizsgálni, gyakorlatilag 4 fogamat mondtam, hogy érzékeny és fáj. Próbálta a hideget, a meleget, csinált röntgent is. Végül megtalálta, hogy melyik volt a rossz.

Nem nézett hülyének. Azt hiszed, hogy más nincs így, ahogy te? Azt gondolod, hogy még soha nem ment ilyen problémával hozzá senki?:)

2017. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Eddig nem tudtam hogy a fogfájás az ilyen, hogy minden fáj.


Amugy ha csak jövőhéten fogad, addig lehet nagyobb baj is ebből? Pl fülgyulladás? Mert vettem fájdalomcsillapitot, azzal kibirom

2017. ápr. 18. 08:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jövő héten fogad. A fogfájás akut esemény, azonnal ellátandó. A füledre nem terjed át. Viszont eltályogosodhat a fogad alatt.
2017. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát pedig jövőhétre adtak időpontot..
2017. ápr. 18. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!