Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó fogorvost, illetve fogszabá...

Jó fogorvost, illetve fogszabályozó szakorvost keresek Budapesten. Kiket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Jártam már korábban is fogszabályzáson, de azóta újra összetorlódtak a fogaim alul, és már nagyon fáj az egész állkapcsom tőle. Tavaly műtöttek ki bölcsességfogat, azóta ennyire érzékeny. Szeretnék már végre tényleg jó kezekbe kerülni, régi amalgám töméseket is kicseréltetni, így nem bánom azt sem, ha többet kell fizetni. Semmiképp se olyan orvoshoz akarok menni, aki egy perc alatt végignézi, max. betöm egy fogat.

2017. ápr. 28. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia :)

Írj privátot!


Nekem kiváló orvosom van, közvetlen mindenkivel, a betegei nagy részét ismeri. A rendelő is olyan otthonos, nincs az a nagy fehérség és ridegség (egy panellakás a rendelő), de ugyanakkor a kezelőszoba nagyon jól felszerelt, a legmodernebb eszközökkel. Engem is Mád a becenevemen szólít, meg ismeri a hobbimat, kérdezget róla. Aranyos.


Fogorvos, tehát csinál töméseket, gyökerkezeléseket, foghúzást stb is, de ugyanakkor van fogszabályozási szakvizsgája is. Nekem tavaly tette fel a fogszabályzóm és szépen alakul. :)


A rendelő Óbudán van.


Írj privit, ha gondolod és megadom ah elérhetőséget. :)

2017. ápr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és 55 körül van, de magának is tett fel fogszabályzót és ilyen korban se szégyelli :) Habár szerintem a fogszabi előtt se volf semmi gond a fogsorával, na de egy fogorvos elég maximalista :D
2017. ápr. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Juj, de jó! :) Köszi, mindenképp!
2017. ápr. 28. 01:19
 4/4 anonim válasza:
Jöhet nekem is! :)
2017. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!