Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogimplantálás előtt lehet...

Fogimplantálás előtt lehet enni? Holnap reggel fél 9-re megyek szájsebészetre, két fogat fognak nekem beültetni.

Figyelt kérdés

Egyrészt az lenne a kérdés, hogy lehet-e enni a beavatkozás előtt, másrészt meg az, hogy mennyire fogom érezni az operációt? És mennyi időt vesz igénybe a két fog beültetése?

Nagyon izgulok, mert még sosem volt semmilyen szájsebészeti beavatkozásom, sem semmilyen más műtétem.



2017. máj. 8. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemhogy lehet enni, hanem kell is valami könnyű, de tápláló ételt. Érezni fogod (elvégre a szádban fognak matatni :)), de fájni nem fog (rendesen el leszel érzéstelenítve, az nem kellemes), inkább a hangok bizarrak kissé. Szerintem minimum 30-40 perc, de lehet másfél óra is. Majd kiderül. :) Minden rendben lesz, ne izgulj (nagyon)! ;)
2017. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, mindent elmondtál, amire kíváncsi voltam...és sikerült megnyugtatnod is egy picit(azért csak picit, mert nagyon izgulós fajta vagyok)... De mostmár majdnem biztos, hogy nem fogok elájulni előtte(legalábbis remélem). :)
2017. máj. 8. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. Bízhatsz bennem, tapasztalatból beszélek. Lesz majd két csinos varratod, antibiotikumot is kell majd szedned és persze egy darabig kímélő üzemmódba kell átkapcsolnod. :) Nekem amúgy az volt a legpozitívabb, hogy ahhoz képest, mit "művelnek" az ember szájában az operáció során, semmi különösebb fájdalmam nem volt később sem. Egyetlen szem Cataflamot vettem be a beavatkozást követően, de azt is csak azért, mert "rám parancsolt" a drága szájsebész fogdokim. :)
2017. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!