Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzót szeretnék....

Fogszabályzót szeretnék. Mitől függ, hogy hány évig kell hordanom és hogy mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
És sztk-ban lehet csináltatni vagy már csak magán dokiknál?
2010. máj. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem eloszor egy fogdokihoz menj el, o tud beutalot adni, meg ilyenek. Amgy kortol fugg, h hova kell menned sztem.
2010. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A fogaid állapotától függ hogy mennyi ideig kell hordanod! Az ára a dokitól/klinikától függ!

De szerintem minnél előbb csináltasd meg,bár nem tudom hogy most hány éves vagy,de lehet kérni TB támogatást!

2010. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nálam egyébként az a baj, hogy a 2 első fogam eléggé kiáll, és így a mellette lévők (2 oldalt), pedig befele.

És köszi a gyors válaszokat!

Am 16/F

2010. máj. 17. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok!:Hát..akkor tuti hogy lesz foghúzás,hogy legyen hely az első két fogadnak,de szerintem menny el minnél előbb,mert 16 évesen..Előbb kellett volna!!
2010. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 16 éves lány vagyok és én most csináltatok fogyszabályzót, június 16-án teszik fel felülre :)

Én amikor a fogorvosomnál voltam ellenőrzésen, akkor megkérdezte, hogy voltam-e már fogszabályzáson, én mondtam hogy nem, erre ő ajánlott egy doktornőt és fel is hívta, ott helyben időpontot is kaptunk konzultációra. Szerintem először mindenképp a fogorvosodnál érdeklődj, vszleg ő majd tanácsot is ad, hogy hova, kihez érdemes menni. Én szlovákiai vagyok, de másoktól úgy hallottam, hogy MO-on lehet csináltatni sztk-ban is (nálunk még nem is hallottam olyan fogszabályzó orvosról, aki ne magánrendelőben dolgozott volna...)

2010. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. ez jól jött, sok infó!! ;)
2010. máj. 18. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó viselésének ideje attól függ hogy mekkora mértékben állnak el egymástól a fogaid. Ebben a helyzetben a foghúzás fenn áll. Én most csináltatom magánrendelőben de mivel a körzetébe tartozom tb- és így 80.000ft alulra és fölülre. Minél hamarabb vágj bele.
2010. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!