Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szajsebeszet fajni fog?

Szajsebeszet fajni fog?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb ket eve gyokerkezeltek egy nagyon rossz fogam ami nemreg letort es ,nagyon mely a tores ,a doktorno egybol azt mondta hogy ez szajsebeszet,de nekem alapbol nagy felelmem a fogrovos mindig olyan nagy a pulzusom mikor ott vagyok most jovoheten megyek szajsebeszetre hogy eltavolitsak a fogdarabot,de mar most ugy izgulok hogy hihetetlen:/ Valaszokat elore is koszonom :(

2017. máj. 19. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Nem operálnak semmit érzéstelenítés nélkül.
2017. máj. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól adja be az érzéstelenítő injekciót akkor semmit se fogsz érezni :) Nekem egyik barátnőm mondta, h neki a doki olyan jól cisnálta h érzéstelenítéssel együtt 10 perc volt
2017. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezzel tisztaban vagyok hogy erzestelenito nelkul nem csinaljak csak tudod az a stresszott van az emberben.

Masodik neked meg koszonom,ezzel most tenyleg megtudtal nyugtatni:) aranyos vagy!!

2017. máj. 19. 16:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértelek,nekem a gyökérkezelés miatt gyökércsúcs rezekcióra kell mennem és még nem mertem időpontot kérni,majd a jövő héten.Azóta csak halmozódnak a problémáim kezd szétnyilni az ideiglenes tömés,a másik oldalon más gond az inyemmel.Jobb minél előbb túl lenni rajta.Kitartás! Azt hallottam én is,hogy nem fájnak a szájsebészeti beavatkozások, utána kell fájdalomcsillapitót szedni,meg jegelni az arcod.Ha fogsebész távolitja el a fogat állitólag kevésbé traumatikus a környező szövetekre nézve,mert nem cibálja,rángatja hanem kioperálja.Parázok én is mi van ha nem zsibbad el,de egyik ismerősöm megnyugatott,hogy ellenőrzik tapogatják,szúrópróbát végeznek elzsibbadt-e az adott terület és általában nem szokott gond lenni.
2017. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!